Rita Ora: “Lutjet e mia janë për ty Shqipëri”!

Ditën e djeshme në postimin e saj në median sociale këngëtarja shqiptare nga Kosova  Rita Ora  shkruante e  tronditur për tërmetin në Shqipëri dhe vdekjen e 16 personave.

Ajo u bënte thirrje ndjekësve të saj të ndihmonin Shqipërinë në këtë tragjedi:

“Këto janë lajme të tmerrshme dhe shkatërruese për njerëzit në Shqipëri. 16 kanë ndërruar jëtë dhe mbi 600 janë të plagosur. Kam familjarë dhe miq në Shqipëri ndaj për ditëlindje i bëj thirrje gjithëkujt të dhurojë për këtë krizë. Lutjet e mia janë për ty Shqipëri”!, shkruante Rita.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Subscribe
No Thanks
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
error: Sorry! You don\'t copy...