Quaje si të duash

Pak ditë larg nga dalja e albumit të saj “Reputation”, Taylor Swift na ka prezantuar me një këngë të re nga albumi e cila titullohet “Call It What You Want”. Sëbashku me këngët “Look What You Made Me Do”, “Rady for It?” dhe këngën promocionale të albumit “Gorgeous” kënga “Call It What You Want” behet kështu kënga e katërt nga albumi i saj i 6 gjashtë “Reputation”. Vetë Swift ka promovuar këngën e saj të re në rrjetin social Instagram nëpërmjet videove me tekstin e këngës, një metodë promovimi të cilën Taylor e ka kryer me të katërta këngët e saj të reja. Albumi i saj “Reputation” pritet të dal në treg në datën 10 nëntor dhe deri me tani ka arritur në 400.000 rezervime në website-n e këngëtares si dhe në iTunes, Amazon, etj.

/Elena Skënderi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Subscribe
No Thanks
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
error: Sorry! You don\'t copy...