“Kush je ti?” nga Gerta Mahmutaj & John Van Ride

“Kush je ti”?- kështu titullohet kënga e re e Gerta Mahmutajt dhe John Van Ride.  Muzika është shkruar nga John Van Ride ndërsa vargjet nga Endrit Mumajesi (MUMA).

Kënga shoqërohet edhe me një klip prodhuar nga “Chill Productions”. Në klip shfaqet Gerta mjaft sensuale duke kënduar  në një sfond muzikor intim që të kujton disi vitet 60-70.

Shoqëruar nga instrumentistë të frymës, tipike të asaj periudhe sidomos në klubet e natës,  ajo fton në një emocion dashurie partnerin e saj në këngë.

 

 

 

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Subscribe
No Thanks
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
error: Sorry! You don\'t copy...