Ish zonja e parë Obama në duet me komedianen e njohur

Mishelë Obama (Michelle Obama) pritet të dalë me një duet bashkë me komedianen e njohur Ellen DeGeneres.

Siç ANSA bën të ditur ka fare pak që Mishelë është kandiduar për çmim “Grammy” për versionin në audio të librit shumë të shitur  me titull “Becoming”.

Ish zonja e parë e Amerikës është ulur në piano krah DeGeneres dhe të dyja e kanë shndërruar librin në nota.

Tashmë i titulluar: ‘Becoming: A Guided Journal for Discovering Your Voice’, ky është një projekt që doli këtë javë dhe mbështetet në këto kujtime që përbëjnë atë që deri tani është biografia më e shitur në histori.

Mishelë  ka ndarë një video të shkurtër të këtij dueti në profilin e saj në Instagram .

“Qëllimi i këtij ditari këndon ajo, është që secili të shkruajë historinë e tij, të tregojë kujtimet e veta, mendimet, idetë, përshtypjet, sepse çdo histori vlen!

/Opusalb/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Subscribe
No Thanks
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
error: Sorry! You don\'t copy...