Ed Sheeran, me një statujë gjigande në Moskë

Mesa duket Ed Sheeran është shumë i dashur në Rusi. Në prag të koncertit të tij në Moskë artistit britanik i kanë kushtuar një statujë të madhe në Gorky Park. Popullariteti i tij tashmë ka njohur një tjetër nivel. Artisti shfaqet këtë statujë prej rreth 5 metra. Sheeran është i veshur në një bluzë të mbuluar me graffiti, një palë pantallona të shkurtra të kuqe dhe syza dielli stil aviatori dhe bie në sy qëndrimi i tij i pazakontë, seksi. Lajmi për këtë statujë u përhap kur dikush e postoi në Twitter.

“Meqë ra fjala kam një shok në Rusi, nuk është se jemi miq të vërtëtë, por më qerasi me një çaj dhe më dërgoi të fala nga e shoqja. Nuk është se dua të them këtë, por doja të thoja faktin se kam parë një statujë prej 5 metrash të Ed Sheeran në një park të Moskës”, ka shkruar ai në Twitter.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Subscribe
No Thanks
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
error: Sorry! You don\'t copy...