“Don’t start now”, doli edhe kënga e re e Duas

Në 25 dhe 27 korrik në Lajatico (Pisa) në “Teatro del Silenzio”  tenori Andrea Boçeli i kushtoi një spektakël të veçantë gjenialitetit të Leonardos.

“Celebrity Fight Night 2019” është një aktivitet që mbahet nga Andrea Boçeli me qëllime bamirësie. Të ardhurat e mbledhura shkojnë për “Andrea Bocelli Foundation” dhe për “Muhammad Ali Parkinson Center”.

Mes të ftuarve shquhet edhe artistja shqiptare Dua Lipa. Boçeli dhe Dua kanë bashkëpunuar për një duet që është përfshirë edhe në albumin e ri të tenorit të famshëm.

“If only” doli në tetorin e vitit të kaluar. Vetë Dua e njoftoi daljen e bashkëpunimit me një klip në faqen e saj ku shkruante: “Kënga jonë e bukur sapo doli. Ishte një nder të punoja me Andrea Boçelin”.

Nuk kanë kaluar ende 72 orë nga dalja dhe klipi zyrtar tashmë është në kufirin e 10 milionë shikimeve.  Kënga e re e Duas titullohet “Don’t start now” dhe ka dalë tashmë në kanalin Youtube edhe me klipin zyrtar. Këngëtarja yll e muzikës pop Dua Lipa kishte njoftuar daljen e projektit të ri muzikor dhe siç edhe pritej, ajo sjell risi.

Për më shumë ndiqeni Duan në këngën e re, me pamjen e re dhe bukurinë hipnotike:

 

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Subscribe
No Thanks
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
error: Sorry! You don\'t copy...