“Alone” bashkëpunimi i ri i Ava Max

Ka dalë prej ditës së djeshme kënga e re e Ava Maksit. Këngëtarja shqiptare me banim në Amerikë e njohur me emrin artistik Ava Max dëgjohet në projektin e DJ norvegjez Alan Walker. Kënga titullohet “Alone” titullohet kjo këngë, e cila është vazhdimësi e projektit të pare që DJ ka sjell kohë më parë.

 “Ky është kapitulli i dytë, duke vazhduar tregimin nga videoja muzikore On My Way duke zbuluar shumë pyetje pa përgjigje. Shpresoj se ju pëlqen, dhe jeni aq të emocionuar sa unë”, ka shkruar Walker.

 

 

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Subscribe
No Thanks
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
error: Sorry! You don\'t copy...