Akuzohet për plagjiaturë edhe Ariana Grande

As Ariana  Grande nuk ka shpëtuar nga telashet. Kënga e saj e fundit me titull “7 rings” akuzohet për plagjiaturë.

 

“Soulja Boy” dhe 2 Chainz janë dy rreperë qe e kanë akuzuar arianën se ajo u ka vjedhur punën. E gjitha ka nisur fillimisht me një mesazh në Twitter nga “Soulja Boy” që duke dalë drejt e në temë kërkonte meritën e me tej kulmoi me msazhin “je hajdute”. “2 Chainz” ka sjellë provat se ku qëndron plagjitura e artites.

Ai bëri një krahasim mes “7 Rings” të Arianës dhe këngës së tij “Door Swangin” nga pikëpamja e set-upit të regjisë së klipeve. Shihini të dyja videoklipet, a ngjajnë?

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Subscribe
No Thanks
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
error: Sorry! You don\'t copy...