Rita Ora: “Mezi pres të këndoj në qytetin tënd”

Sot të mërkurën e datës 1 nëntor do të dalin në shitje biletat e disa koncerteve nga  turneu i Rita Orës në Britani dhe në Evropë. Shitjet do të nisin në orën 10 të paradites dhe biletat do të jenë online për 48 orët e ardhshme. Nën moton “ Mezi pres të këndoj në qytetin tënd” këto bileta janë një shitje e parakohshme sepse është fjala  për  13 koncertet e turneut të majit të vitit 2018.  Rita do të mbajë koncerte në Paris, Mynih, Hamburg, Kopenhagë, Antverp, Londër dhe shumë qytetet të tjera në Britani duke nisur nga data 11 maj në Glasgou e deri në 27 maj në Kopenhagë. Ndërkohë ylli i pop-it do të drejtojë në 12 nëntor në Uembli edhe ceremoninë e ndarjes së çmimeve Evropiane të MTV-së.

/T.K./

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Subscribe
No Thanks
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
error: Sorry! You don\'t copy...