Gashi sjell “Safety 2020” me Chris Brown, Afro B dhe DJ Snake

Rreperi shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi ka sjellë një bashkëpunim për te cilin ishte shprehur se duhej ta prisnim. Fjala është për bashkëpunimin me këngëtarin amerikan, Chris Brown.

Kënga mban titullin “Safety” dhe është në bashkëpunim edhe me Afro B dhe DJ Snake.

Ajo sapo është publikuar në Youtube ne versionin audio.

Edhe Brown e njoftoi këtë bashkëpunim me anë të një postimi në faqen e tij në Instagram.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Subscribe
No Thanks
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
error: Sorry! You don\'t copy...