Category: AUGUST 2019

0

Traviata në Romë

Në sezonin e ngrohtë të verës shfaqjet operistike janë një atraksion i përhershëm për turistët e Romës në Itali. Si në çdo qytet tjetër të botës aktivitetet artistike nuk rreshtin dhe u japin përveçse...

0

Fituesit e MTV VMA 2019

Është mbajtur në 26 gusht në Nju Jork. Në kuadër të aktivitetit mbajtën recitale Shawn Mendes dhe  Camila Cabello, Missy Elliott, Taylor Swift, Miley Cyrus, Jonas Brothers.   VIDEO VANGUARD Missy Elliott VIDEO OF...

Subscribe
No Thanks
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
error: Sorry! You don\'t copy...