Author: Redaksia OpusALB

2

Alen Xhafa: Arti kërkon përsosmëri, këmbëngulje dhe orë të tëra përgatitjeje

Alen Xhafa është aktor, skenarist; ai këndon, kërcen, luan në piano, në kitarë, njeh mirë artin e argëtimit. Aktualisht jeton në Toronto të Kanadasë. Në këtë qytet artisti shumëdimensional u vendos menjëherë pas diplomimit...

0

Mesazh dashurie nga Alban Skënderaj

Alban Skënderaj ka sjellë pikërisht më 14 shkurt këngën e re me titull:  “Çdo ditë një Shën Valentin”. Balada e dashurisë mban firmën e tij si kantautor. Vargjet dhe muzika janë shkruar nga Skënderaj...

0

Koncert i Orkestrës Simfonike të RTSH-së

Koncerti simfonik i së premtes së 14 shkurtit do të sjellë për publikun ne kryeqytet Orkestrën Simfonike të RTSH-së “Nderi i Kombit”. Orkestra do të interpretojë nën drejtimin e dirigjentit francez  Claude Brendel. Në...

Subscribe
No Thanks
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup
error: Sorry! You don\'t copy...